Форум хімфаку КНУ

Неформальне спілкування навколо факультетського життя

Ви не зайшли.

Оголошення

Увага! Пошта в доменах Яндекс і Mail.ru не працюватиме у профілях форумчан через введені урядом України санкції проти цих компаній. Всім, хто раніше використовував подібну пошту, для збереження колишньої функціональності форуму, рекомендується змінити її.

Форум є місцем неформального спілкування абітурієнтів, студентів, випускників та співробітників факультету. Всі повідомлення, опубліковані на форумі, відображають виключно точку зору їхніх авторів і, в жодному разі, не є офіційною позицією факультету. Зі свого боку, адміністрація форуму стежить лише за дотриманням загальноприйнятих норм громадського спілкування та технічною працездатністю форуму.

Для тих, хто не має кириличної розкладки клавіатури - віртуальна клавіатура. Бажаємо вам приємного проведення часу!

#1 18.04.2006 12:55:26

kazik
Користувач
Місце: З 6 гуртожитка
Реєстрація: 12.12.2005
К-ть повідомлень: 90
Веб-сайт

"Міс Хімічного факультету"

Ну що? Я думаю в нас є нова тема для обговорення.

Особисто мені сподобалось.

Як для першого разу, то конкурс вийшов досить таки класний, але без деяких недоробок не обійшлося.
    Наприклад ведучим потрібно було більше порозказувати всяких балабанців, повеселити публіку, тягнути час в деяких моментах ( коли був конкурс "Дівчина на розлив " не хватало якогось руху на сцені).
Можна було добавити якийсь конкурс на кмітливість конкурсанток.
І взагалі трішки жвавіше все це повинно було виглядати.

А що до самої міс, то я рахую що вона гідна носити це звання.

Велике спасибі організаторам за це чудове свято.


Хай живе і процвітає........

Поза форумом

#2 18.04.2006 16:42:42

korendovych
Користувач
Реєстрація: 29.11.2005
К-ть повідомлень: 378
Веб-сайт

Re: "Міс Хімічного факультету"

а фотографий случайно нет?


Physics is like sex: sure, it may give some practical results, but that's not why we do it.

                                                                                                       Richard Feynman

Поза форумом

#3 19.04.2006 11:57:15

kazik
Користувач
Місце: З 6 гуртожитка
Реєстрація: 12.12.2005
К-ть повідомлень: 90
Веб-сайт

Re: "Міс Хімічного факультету"

Та декілька є в цифровому вигляді, на днях скину!


Хай живе і процвітає........

Поза форумом

#4 04.05.2006 12:01:16

Banan
Користувач
Місце: ULB
Реєстрація: 04.01.2006
К-ть повідомлень: 117

Re: "Міс Хімічного факультету"

Краще пізно, ніж ніколи...

14 квітня в актовому залі Червоного корпусу відбувся конкурс "Міс хімічного факультету". Були запрошені всі бажаючі. В члени жюрі входили Слободяник М.С. (з поважних причин був відсутній), Єжова Т.Г., Малишева М.Л., Яцимирський В.К., Павленко В.О., Голуб О.А., Зайцев В.М., Комаров І.В., а також були включені Табенська Т.Г. (до речі, перший раз, коли проводився такий конкурс в далекому майбутньому, то "Міс хімічного факультету" стала Тетяна Володимирівна Табенська), Войтенко З.В. та викладач філософії Комар О.В..
       Конкурс складався з чотирьох частин. На першому дівчата співали, грали на роялі, гітарі.
       Другий конкурс був дуже "серйозним", як для хіміка. Необхідно було як найточніше в мірну колбу на 200 мл налити 100 мл. Наскільки серйозно був визначений об`єм (саме 100) можна сказати з того, які запеклі розмови йшли між Попелем П.П. та Голубом О.А. під час зборів з жюрі - скільки наливати - 100 г чи 150 г, в фужер чи мірну колбу :-). Другий конкурс оцінювали Володимир Миколайович та Марія Львовна. Переможницею конкурсу стала Тищенко Світлана (ІІ курс), яка налила точно 100 мл (доречі, майбутній аналітик з 8 лаби).
       Третій конкурс мав назву "Хімія і моє життя". Після другого конкурсу дівчатам були роздані листівки з написами на кшалт "Хімія і мій відпочинок", "Хімія та мій викладач", "Хімія та моя косметика", тощо. Дівчата впорались з цим завданням та перейшли до фінального конкурсу - вихід в вечірньому вбранні.

      Отже, переможницею конкурсу "Міс хімічного факультету" стала студентка 5 курсу Денисюк Юля, віце-Міс - студентка І курсу Суворова Олександра. Приз "Міс глядацьких симпатій" зайняла студентка ІІ курсу Тищенко Світлана.
Міс хімічного була нагороджена головним призом - двома пільговими путівками до Криму.
      Щодо майбутнього, будем сподіватись на те, що подібні заходи будуть гуртувати хімічний факультет - студентів та викладачів. Якщо ж не зірвуться плани Студентського Парламентц Університету, то наперед запрошую всіх впевнених в собі дівчат прийняти участь в загальноуніверситетському конкурсі "Міс Університету". Але те ще попереду.

      Хочеться сказати декілька слів про організацію. Цього разу не обійшлося без деяких проблем. По-перше, конкурс не був проведений на високому рівні. Тут є декілька пояснень - час на підготовку був тільки 1,5 тижні, сценарій ведучим був поданий в руки за 10 хвилин до початку. Призи... Путівка в Крим це гарно, але інше.  Але думаю, для першого разу в новому тисячолітті дуже непогано. В наступному році зробимо на всі 100%.
       Щож до викладачів, то думаю наші найкращі! Спілкуються зі студентами, вчать, дружньо живемо! Велике Всім Дякую!
       Також хочеться сказати велике Дякую студентам І курсу, команді "Хімічна Атака" за неоціненну допомогу, Деканату (особливо Єжові Т.Г.), профспілці студентів та декану підготовчого факультету Табенській Т.Г..

           Після Конкурсу, як завжди була неофіційна частина. Виноситься подяка черговому гуртожитку Нелі Віталівні за розуміння та людське ставлення до студентів, яка прийняла всіх після 24:00!

Відредаговано Banan (04.05.2006 12:03:44)

Поза форумом

#5 17.05.2006 18:42:42

Himman
Гість

Re: "Міс Хімічного факультету"

То де ж фотки? smile

#6 18.05.2006 13:25:13

kazik
Користувач
Місце: З 6 гуртожитка
Реєстрація: 12.12.2005
К-ть повідомлень: 90
Веб-сайт

Re: "Міс Хімічного факультету"

Himman написав раніше:

То де ж фотки? smile

Фотки є! Десь через тиждень скину на новий сайт для наших хіміків(зараз часу не вистачає закінчити сайт)


Хай живе і процвітає........

Поза форумом

#7 19.05.2006 19:05:19

Alexx
Гість

Re: "Міс Хімічного факультету"

Взагалі-то цей конкурс мені не дуже сподобався, і знаєте, чому? Хочу сказати, що як для першого разу, організований він був класно, але сама суть... До чого я веду? А до того, що, на мою думку, до таких конкурсів має бути якись відбір... Може я дуже брутально зараз скажу, але це не має бути конкурс талантів (конкурс талантів має бути окремо). Звичайно, Міс факультету заслужила це звання! А от, наприклад, віце-міс би не пройшла й відбір, якби він був... Думаю, що ви розумієте, про що я. Це моя думка, може, хтось думає інакше.

#8 19.05.2006 22:24:40

Ol'ka
Користувач
Реєстрація: 18.05.2006
К-ть повідомлень: 2

Re: "Міс Хімічного факультету"

Да міс "Хімфак нас трошки підкачала.....Ну нічого будемо намагатися досягти кращого....А віце-міс я вже давно дуже,прти дуже "люблю",просто "Обожнюю"....

Поза форумом

#9 20.05.2006 12:45:19

salo
Гість

Re: "Міс Хімічного факультету"

Не ну я конешно все понимаю вот токо как можно оценить бес фоток. Я вот как старый химик например ни первого ни второго курса не знаю   d:)

#10 22.05.2006 01:28:52

Kat
Гість

Re: "Міс Хімічного факультету"

фотки конечно главное! не понятно почему не было выхода в купальниках?
конкурсс был ничего для первго раза сойдет! осталось ждать большой компенсации на день химика!

Зараз в цій темі користувачів: 0, гостей: 1
[Bot] ClaudeBot

Низ форуму

Під управлінням FluxBB
Модифікував Visman

[ Згенеровано за 0.044 секунд, виконано 7 запитів - Використано пам'яті: 589.77 КБ (Пік: 636.34 КБ) ]