Форум химфака КНУ

Неформальное общение вокруг околофакультетской жизни

Вы не вошли.

Объявление

Внимание! Не используйте при регистрации почту в доменах Яндекс и Mail.ru. Письмо на них физически не дойдёт с серверов в Украине, из-за введённых правительством Украины санкций против этих компаний. Всем, кто ранее использовал подобную почту, для сохранения прежней функциональности форума, рекомендуется её поменять.

Форум является местом неформального общения абитуриентов, студентов, выпускников и сотрудников факультета. Все сообщения, опубликованные на форуме, отображают исключительно точку зрения их авторов и, ни в коей мере, не являются официальной позицией факультета. В свою очередь, администрация форума следит лишь за соблюдением общепринятых норм публичного общения и технической работоспособностью форума.

Для тех, у кого нет кириллической раскладки клавиатуры - виртуальная клавиатура. Желаем вам приятного времяпрепровождения!

#1 21.04.2012 11:46:32

zaitsev
Moderator
Откуда: КНУ, химфак
Здесь с 15.05.2005
Сообщений: 334
Сайт

конкурсні програми навчання, наукові стажування, дослідження у Франції

www.achem.univ.kiev.ua
Шановні колеги,

Просимо звернути Вашу увагу на декілька актуальних кокурсів та програм.

Приємного читання!


1. Відкриття "Платформи обмінів Національного інституту охорони здоров'я та медичних досліджень(INSERM) дослідницькі лабораторії / науковці".
Цю платформу створено для розвитку та полегшення спілкування між науковцями та дослідницькими структурами INSERM. Всі науковці, які зацікавлені у проходженні семінарів та стажувань можуть зареєструватися та залишити своє резюме на цьому інтернет-ресурсі. А також дослідницькі лабораторії INSERM зможуть анонсувати різні пропозиції щодо прийому іноземних науковців.

Реєстрація : exchangeplatform.inserm.fr/

2. Проектний конкурс лабораторії LERMIT щодо створення команди молодих науковців.
Потужна накова лабораторія дослідження медикаментів та інноваційної терапії відкрила конкурс у рамках проекту інвестицій у майбутнє на створення нової наукової групи молодих вчених, яка б приєдналася до лабораторії.

Junior Team Call 2012 - LabEx LERMIT
The Laboratory of Excellence in Research on Medication and Innovative Therapeutics (LERMIT) is launching an international call for outstanding junior investigators wishing to establish an independent research team within one of the LERMIT laboratories. The added value of the Junior Team to the LERMIT consortium will be an important selection criterion.
The selected candidate will receive LERMIT sponsorship to apply for highly competitive grants, and, provided her/his project is funded, a start-up package of 230 k€. Applicants need to submit a pre-proposal before May 1st, 2012.

Детальніше у додатку.


3. Триває конкурс стипендій ALIS до 4 травня.
У 2012 році Міністерство закордонних та європейський справ Франції (MAEE) та група AIR LIQUIDE продовжують програму прийому та супроводу іноземних студентів у Франції та надають 16 грантів на навчання. Стипендіальна програма зі спільним фінансуванням AIR LIQUIDE / MAEE у 2012/2013 навчальному році розрахована на студентів-громадян лише 9 країн: Конго, Єгипту, Марокко, Нігерії, Росії, Сенегалу, Тунісу, Туреччині та України.

Програма AIR LIQUIDE / MAEE надає можливість навчатись протягом другого року магістратури (Master 2) в одному з нижчезазначених закладів, за спеціальністю визначеною умовами AIR LIQUIDE / MAEE :

Центральна школа Парижу — Ecole Centrale Paris (2 магістерські програми);
Політехнічна школа Парижу — Ecole Polytechnique de Paris (4 магістерські програми);
Університет Дофін Париж 9 — Universite Paris Dauphine (2 магістерські програми).

За умовами програми після завершення навчання студенти проходять стажування в одному з відділень групи Air Liquide у Франції.

Програма передбачає стипендію Air Liquide 13 000 євро, оплату одного проїзду до Франції і назад, академічний і соціальний супровід на весь період перебування у Франції, оплачуване стажування після закінчення навчання та можливість кар’єрного зростання у групі.

Для лауреатів конкурсу Посольство Франції надає стипендію соціального страхування та статус стипендіата уряду Франції завдяки чому на переможців розповсюджуються різноманітні пільги: соціальне страхування, медичне страхування, полегшення візового режиму, а також курси французької мови перед від’їздом до Франції.

Агенція Egide або заклади, де будуть навчатись переможці конкурсу, беруть на себе особисту зустріч та супровід до від’їзду та після прибуття у адміністративних формальностях, пошуку житла, страхування.

Кінцева дата подачі документів 4 травня 2012 року, результати будуть оголошені не пізніше 29 червня 2012 року.

Завантажити документи: ambafrance-ua.org/Konkurs-ALIS-Air-Liquide

Вне форума

Сейчас в этой теме пользователей: 0, гостей: 1
[Bot] CCBot

Подвал форума

Под управлением FluxBB
Модифицировал Visman

[ Сгенерировано за 0.072 сек, 7 запросов выполнено - Использовано памяти: 1.17 Мбайт (Пик: 1.2 Мбайт) ]