Форум хімфаку КНУ

Неформальне спілкування навколо факультетського життя

Ви не зайшли.

Оголошення

Увага! Пошта в доменах Яндекс і Mail.ru не працюватиме у профілях форумчан через введені урядом України санкції проти цих компаній. Всім, хто раніше використовував подібну пошту, для збереження колишньої функціональності форуму, рекомендується змінити її.

Форум є місцем неформального спілкування абітурієнтів, студентів, випускників та співробітників факультету. Всі повідомлення, опубліковані на форумі, відображають виключно точку зору їхніх авторів і, в жодному разі, не є офіційною позицією факультету. Зі свого боку, адміністрація форуму стежить лише за дотриманням загальноприйнятих норм громадського спілкування та технічною працездатністю форуму.

Для тих, хто не має кириличної розкладки клавіатури - віртуальна клавіатура. Бажаємо вам приємного проведення часу!

#1 05.12.2009 20:21:06

Ximik
Користувач
Місце: Прикарпаття
Реєстрація: 10.09.2006
К-ть повідомлень: 51

Правила приёма в магистратуру

На днях Киевский университет опубликовал новые правила приёма на 2010-2011 год www.univ.kiev.ua/ua/abit/rules/
Среди прочего сразу бросается в глаза:

"6.5.Конкурсний відбір осіб на навчання за ОКР «магістр» та «спеціаліст» здійснюється за їхнім рейтингом атестаційними комісіями факультетів/інститутів. Рейтинг особи, яка бере участь у конкурсному відборі, визначається її конкурсною оцінкою.

Конкурсна оцінка (КО) особи, яка претендує на зарахування за ОКР «магістр», формується за формулою:

КО = СБ + ДА + ДБ + ВІМ + ВВ ....."

Теперь всем четверокурсникам придётся сдавать выпускной экзамен (по 100-бальной шкале), вступительный экзамен по химии (100) и иностранному языку (100) ?? И к этому ещё прибавится средний балл диплома по 100-бальной системе? Поделитесь мнениями, что нас ждёт? Нам по большинству зачётов и некоторых экзаменов баллы вообще "от фонаря" ставят, а они формируют наш рейтинг при поступлении в магистратуру!

Поза форумом

#2 07.12.2009 01:20:14

Ozaporozhets
Користувач
Реєстрація: 11.07.2007
К-ть повідомлень: 35

Re: Правила приёма в магистратуру

Дуже шкода, що є випадки, коли бали виставляються "від ліхтаря". При кредитно-модульній системі, за якою ми працюємо,  для кожної навчальної дисципліни передбачається наявність Навчальної програми (на факультеті такі програми  розроблені і затверджені), в якій крім тем лекцій і практичних робіт, списку рекомендованої літератури та питань, що виносяться на екзамен або залік, детально розписано бали за кожен тип роботи, а також принцип їх нарахування. Отже кожен студент має можливість відслідковувати свою успішність на кожному етапі впродовж всього семестру.   Існує також можливість підвищити свій рейтинг шляхом виконання самостійних робіт,  передбачених у Програмі.

Поза форумом

#3 07.12.2009 20:50:22

Ximik
Користувач
Місце: Прикарпаття
Реєстрація: 10.09.2006
К-ть повідомлень: 51

Re: Правила приёма в магистратуру

Ольга Антоновна, мы студенты знаем, что такие программы есть по каждой дисциплине, но где их можно посмотреть? Почему на сайте химического факультета нельзя выложить все программы? Это ж не секрет. Или можно по одному экземпляру отдать в нашу библиотеку, чтобы студент всегда мог посмотреть, как темы грядущих лекций и семинаров, так и виды деятельности, по которым его будут оценивать. Мы первые идём по болонской системе на факультете и, получив дипломы бакалавра, будем "приятно" удивлены буквами ECTS, которые нам выставили.

Поза форумом

#4 07.12.2009 23:08:44

Ozaporozhets
Користувач
Реєстрація: 11.07.2007
К-ть повідомлень: 35

Re: Правила приёма в магистратуру

Я була впевнена, що кожен викладач ознайомив студентів з Програмою курсу, який він читає (викладач зобов'язаний це зробити). По своєму спецкурсу я дала роздруківку Програми на першій чи другій лекції. Нажаль не всі викладачі погоджуються викладати програми на сайт, а я не маю права цього робити без їхньої згоди (хоч це було б найкраще). Втім я зобов'язуюсь надати всі Програми до нашої бібіліотеки  найближчими днями.

Поза форумом

#5 10.12.2009 22:21:19

Ximik
Користувач
Місце: Прикарпаття
Реєстрація: 10.09.2006
К-ть повідомлень: 51

Re: Правила приёма в магистратуру

А взагалі, як студент може дізнатися про оцінки ECTS, які йому виставили до екзамінаційної (залікової) відомості? Там цікава система розподілу (10% A, 25% B, 30% C ....) і викладачі нам не можуть повідомити на іспиті, яку саме оцінку ECTS ми одержали.

Поза форумом

#6 11.12.2009 16:42:00

Banan
Користувач
Місце: ULB
Реєстрація: 04.01.2006
К-ть повідомлень: 117

Re: Правила приёма в магистратуру

к сожалению, преподаватели сами часто не знают, как правильно расчитать эти балы - мучаются все, не только студенты. Но как по мне, на факультете при распределении в магистратуру все еще действует принцип из старого анекдота про зайца и его научного руководителя льва. Так что балы на нынешнем этапе - это всего лишь прикрытие - объективности в расчетах мало.

Поза форумом

#7 14.12.2009 15:05:00

Ozaporozhets
Користувач
Реєстрація: 11.07.2007
К-ть повідомлень: 35

Re: Правила приёма в магистратуру

Я не розумію, звідки інформація про "страждання " викладачів при нарахуванні балів. Справа в тому, що викладачі самі визначають бали за кожен тип роботи при вивченні навчальної програми (в межах 100 балів). Тобто вони самі встановлюють правила гри (якщо виникають питання, вони звертаються до мене і ми їх оперативно вирішуємо), так звідки ж візьмуться проблеми дотримання цих "правил", тобто розрахунку суми балів за семестр. В екзаменаційних і залікових відомостях виставляються оцінки за національною шкалою і за 100-бальною (що доводиться до відома студента). Але  з діскусії, що виникла, очевидною є недостатня проінформованість студентів  в цьому аспекті. Якщо є потреба, я готова зустрітись із студентами і відповісти на всі запитання.

Поза форумом

#8 16.01.2010 16:15:36

Ximik
Користувач
Місце: Прикарпаття
Реєстрація: 10.09.2006
К-ть повідомлень: 51

Re: Правила приёма в магистратуру

Так всё таки, с этого года действительно действуют новые правила приёма в магистратуру senate.univ.kiev.ua/polozhennya.htm#9 или это такая формальность? Собственно, именно это я хотел обсудить, а не 100-бальную шкалу. Теперь даже красный диплом роли не играет при поступлении, только баллы? Чувствую, лето 2010 года будет жаркое...

Поза форумом

#9 16.01.2010 22:13:31

Ozaporozhets
Користувач
Реєстрація: 11.07.2007
К-ть повідомлень: 35

Re: Правила приёма в магистратуру

Правила прийому до Київського національного університету імені Тараса Шевченка на 2009/2010 навчальний рік для підготовки за освітньо-кваліфікаційним рівнем "спеціаліст", "магістр" та
Програма вступного іспиту з хімії для вступу у Магістратуру на 2009/2010 навчальний рік (форма вступного випробування - усний іспит) дивіться  на нашому сайті. http://www.chem.univ.kiev.ua/ua/for_ent … ion_terms/
Що стосується Диплому із відзнакою: врахування буде опосередкованим, оскільки при визначенні рейтингової оцінки враховується середній бал диплома, оцінка за держіспит, оцінка за дипломну роботу (див. розрахункове рівняння). Новим у правилах, фактично,  є лише іспит з іноземної мови.  Якщо у Вас виникли запитання, я готова на них відповісти, зустрівшись, наприклад,  із студентами випускного курсу (окремо по групах чи з усім курсом), можна задать запитання мені безпосередньо (знайти мене на факультеті не важко).

Поза форумом

#10 27.02.2010 15:58:17

Ximik
Користувач
Місце: Прикарпаття
Реєстрація: 10.09.2006
К-ть повідомлень: 51

Re: Правила приёма в магистратуру

А яке буде в цьому році держзамовлення в магістратуру? На сайті вказано, що ліцензований обсяг набору - 70, а скільки з них бюджетних місць не зазначено.

Поза форумом

Зараз в цій темі користувачів: 0, гостей: 1
[Bot] claudebot

Низ форуму

Під управлінням FluxBB
Модифікував Visman

[ Згенеровано за 0.031 секунд, виконано 7 запитів - Використано пам'яті: 605.11 КБ (Пік: 651.68 КБ) ]