Форум химфака КНУ

Неформальное общение вокруг околофакультетской жизни

Вы не вошли.

Объявление

Внимание! Не используйте при регистрации почту в доменах Яндекс и Mail.ru. Письмо на них физически не дойдёт с серверов в Украине, из-за введённых правительством Украины санкций против этих компаний. Всем, кто ранее использовал подобную почту, для сохранения прежней функциональности форума, рекомендуется её поменять.

Форум является местом неформального общения абитуриентов, студентов, выпускников и сотрудников факультета. Все сообщения, опубликованные на форуме, отображают исключительно точку зрения их авторов и, ни в коей мере, не являются официальной позицией факультета. В свою очередь, администрация форума следит лишь за соблюдением общепринятых норм публичного общения и технической работоспособностью форума.

Для тех, у кого нет кириллической раскладки клавиатуры - виртуальная клавиатура. Желаем вам приятного времяпрепровождения!

#1 05.03.2007 13:15:23

СВВ
Участник
Здесь с 06.02.2007
Сообщений: 28

Велике переселення народів :)

Прошу поділитися зі мною враженнями про процес переселення з гуртожитку №6 (в профілакторій і гурт. №19, відповідно).
Також порівнюємо умови, які були до того, з тими, що маєте зараз.
Якщо, звичайно, серед відвідувачів форуму є "переселенці".

Вне форума

#2 06.03.2007 11:10:42

kazik
Участник
Откуда: З 6 гуртожитка
Здесь с 12.12.2005
Сообщений: 98
Сайт

Re: Велике переселення народів :)

Подумай сам, які можеть бути враження від переселення (маю на увазі від процесу переселення)?!? Як завжди, купа проблем, дерекція диктує умови (хоча ми з ними спільну мову знайшли),  з меблями туговато, цілий день ходити з одного гуртожитка в інший з сумками та пакетами  вже задовбало!
А якщо трішки детольніше то:
(по-порядку)

бухгалтер з ранку була зла (не зрозуміло чому) і змусила нас 4-ох заплатити за 1 і 2 березня проживання в гуртожитку по 2.67 (більше ніхто не платив)

в 19-ті кімната нам дісталась просто супер! Потолки поклеяні, на стінах шпалери також новенькі (особливо в кухні). Сан вузал також начебто нічого. Як ми потім здогадались в нашій кімнаті жили дівчата, так що все чистенько та "гламурненько".
Правда з ліжками нам трішки не пощастило! Одне двох поверхове всі інші - сітки. З 6 нам дозволили забрати все крім ліжок, так що ми вже обустроїлись.

В 19 нам не дали подушок та ковдри (прийдеться вести з дому),а ще сказали заплатити за шість місяців одазу (ну мінімум за три). 

А ще до  нас вже приходили сусіди жалітись, так як ми начебто шуміли (але переставляти меблі щоб не шуміти в нас не виходить)

В 19 навіть ліфт є!!!!!!!! smile))))))))   ( 20 років проижитті не дарма )  Якого потрібно чекати хвилин 8, бо там завди хтось вже катається

Коменданти начебто нормальні    (тьфу-тьфу-тьфу)

А-а-а-а-а-.... ледь не забув ще в нас є балкон, на якому ми знайшли струменевий прінтер кенон!!!!!

ну покищо все................ ще щось згадаю напишу


Згадав smile В нашому гуртожитку живуть Дорощуки, Лисак, майор Штерцер ну і ше хтось так що їм можна поспівчувати


Хай живе і процвітає........

Вне форума

Сейчас в этой теме пользователей: 0, гостей: 1
[Bot] CCBot

Подвал форума

Под управлением FluxBB
Модифицировал Visman

[ Сгенерировано за 0.070 сек, 8 запросов выполнено - Использовано памяти: 1.16 Мбайт (Пик: 1.19 Мбайт) ]