Форум хімфаку КНУ

Неформальне спілкування навколо факультетського життя

Ви не зайшли.

Оголошення

Увага! Пошта в доменах Яндекс і Mail.ru не працюватиме у профілях форумчан через введені урядом України санкції проти цих компаній. Всім, хто раніше використовував подібну пошту, для збереження колишньої функціональності форуму, рекомендується змінити її.

Форум є місцем неформального спілкування абітурієнтів, студентів, випускників та співробітників факультету. Всі повідомлення, опубліковані на форумі, відображають виключно точку зору їхніх авторів і, в жодному разі, не є офіційною позицією факультету. Зі свого боку, адміністрація форуму стежить лише за дотриманням загальноприйнятих норм громадського спілкування та технічною працездатністю форуму.

Для тих, хто не має кириличної розкладки клавіатури - віртуальна клавіатура. Бажаємо вам приємного проведення часу!

#1 06.02.2007 16:19:56

СВВ
Користувач
Реєстрація: 06.02.2007
К-ть повідомлень: 27

Нещасні люди

Мені якось дуже жаль стало, коли я подивився по ящику матеріал про те, як таким собі N студентам (десь зо 300-м), які зробили мало не фундаментальні відкриття кожен в своїй області, забезпечили гідне життя шляхом виплачування стипендії, з якою вони можуть на все решту не зважати і спокійно віддатися науці. Я було вже подумав - а що ж то за стипендія така? Виявилося - стипендія фонду Пінчука, макулатура якої висіла не так давно у нас на фаці, розміром 500 =г= чи близько того.

Про яке гідне життя можна говорити?
Який сенс? Можна набагато простіше заробити кращі гроші.
Хіба вартує така мізерна сума привселюдного сорому у формі проведення тебе в "піонерських" рядах через ніс літака АН, і далі повз купку "поважних мудил"? Мені здається, ні. Хіба що хотіти PR за будь-яку ціну.

Мені здається, він міг зробити набагато більше, якби придбав яке-небудь варте уваги обладнання в якийсмь інститут НАН чи в університет, навіть не наш можна, тільки щоб адекватним людям те дісталося.

Поза форумом

#2 22.02.2007 18:08:32

Banan
Користувач
Місце: ULB
Реєстрація: 04.01.2006
К-ть повідомлень: 117

Re: Нещасні люди

А тут не треба. Розумію, що Пінчук хоче себе залишити в історії України. А нам, рядовим студентам, маленький вогник надії на те , що хоч хтось турбується про майбутнє молодих людей. При Фонді Пінчука запрацює (починає) база даних для працевлаштування обдарованих студентів, декілька ще соціальних проектів для студентів.

Поза форумом

#3 21.11.2007 15:08:49

vihola
Користувач
Реєстрація: 21.11.2007
К-ть повідомлень: 50

Re: Нещасні люди

А мені здається, що ВВ правий.
З грішми Пінчука можна було б і більше дати.
Та ще й брудні гроші Пінчука.
Розумію, що вони не пахнуть, але...

Поза форумом

#4 02.12.2007 13:46:55

Sea
Користувач
Реєстрація: 08.02.2006
К-ть повідомлень: 6

Re: Нещасні люди

vihola написав раніше:

З грішми Пінчука можна було б і більше дати.
Та ще й брудні гроші Пінчука.
Розумію, що вони не пахнуть, але...

А какое Вы имеете право давать такие оценки? больше, меньше? это ведь не Ваши деньги smile Правда, еще забавнее безапелляционное заявление о том, что деньги Пинчука "грязные".. Вы-то откуда знаете?

Поза форумом

#5 03.12.2007 19:02:54

vihola
Користувач
Реєстрація: 21.11.2007
К-ть повідомлень: 50

Re: Нещасні люди

Banan написав раніше:

А тут не треба. Розумію, що Пінчук хоче себе залишити в історії України.

Щось мені соромно за нашу країну

А щодо закидів про брудні гроші, можете перевірити і поритися в аналах історії.

Ще одне, що помітив: на конкурс можна пропихнути практично будь-яку роботу, є в ній новизна чи ні. Мабуть із-за того, що він носить формальний характер

Поза форумом

Зараз в цій темі користувачів: 0, гостей: 1
[Bot] ClaudeBot

Низ форуму

Під управлінням FluxBB
Модифікував Visman

[ Згенеровано за 0.030 секунд, виконано 10 запитів - Використано пам'яті: 564.23 КБ (Пік: 610.8 КБ) ]