Форум хімфаку КНУ

Неформальне спілкування навколо факультетського життя

Ви не зайшли.

Оголошення

Увага! Пошта в доменах Яндекс і Mail.ru не працюватиме у профілях форумчан через введені урядом України санкції проти цих компаній. Всім, хто раніше використовував подібну пошту, для збереження колишньої функціональності форуму, рекомендується змінити її.

Форум є місцем неформального спілкування абітурієнтів, студентів, випускників та співробітників факультету. Всі повідомлення, опубліковані на форумі, відображають виключно точку зору їхніх авторів і, в жодному разі, не є офіційною позицією факультету. Зі свого боку, адміністрація форуму стежить лише за дотриманням загальноприйнятих норм громадського спілкування та технічною працездатністю форуму.

Для тих, хто не має кириличної розкладки клавіатури - віртуальна клавіатура. Бажаємо вам приємного проведення часу!

#21 28.12.2007 16:46:24

vihola
Користувач
Реєстрація: 21.11.2007
К-ть повідомлень: 50

Re: Премія Яблокова

От так пан банан обіцяв, обіцяв, а врешті решт пропив-проїв усе. Якщо будете себе надалі так поводити, то я відмовлюсь бути вашим юристом в питаннях "премії Яблокова"

Поза форумом

#22 25.01.2008 23:06:31

Banan
Користувач
Місце: ULB
Реєстрація: 04.01.2006
К-ть повідомлень: 117

Re: Премія Яблокова

Я прошу остаться моим юристом, пан Вихола. Как многие написали мне, что не получили свою премию. Неправительственный фонд извиняется перед всеми и обьясняет это двумя причинами - Я был на факультете после Нового года пару денькев. Во-вторых, все номинанты отсутствовали, когда я был в Киеве, поэтому, есть 2 выхода - я передам премии Юстыне, а она отдаст, либо второй вариант, который мне ближе - я буду на День Химика ориентировочно, вот - тогда и рассчитаюсь со всеми с набегшей пеней. Еще раз извиняюсь за задержку. Передайте, пожалуйста, большой привет Криницину и Ребенкову от меня, кто их увидит.

Поза форумом

Зараз в цій темі користувачів: 0, гостей: 1
[Bot] ClaudeBot

Низ форуму

Під управлінням FluxBB
Модифікував Visman

[ Згенеровано за 0.070 секунд, виконано 8 запитів - Використано пам'яті: 556.51 КБ (Пік: 603.08 КБ) ]