Форум хімфаку КНУ

Неформальне спілкування навколо факультетського життя

Ви не зайшли.

Оголошення

Увага! Пошта в доменах Яндекс і Mail.ru не працюватиме у профілях форумчан через введені урядом України санкції проти цих компаній. Всім, хто раніше використовував подібну пошту, для збереження колишньої функціональності форуму, рекомендується змінити її.

Форум є місцем неформального спілкування абітурієнтів, студентів, випускників та співробітників факультету. Всі повідомлення, опубліковані на форумі, відображають виключно точку зору їхніх авторів і, в жодному разі, не є офіційною позицією факультету. Зі свого боку, адміністрація форуму стежить лише за дотриманням загальноприйнятих норм громадського спілкування та технічною працездатністю форуму.

Для тих, хто не має кириличної розкладки клавіатури - віртуальна клавіатура. Бажаємо вам приємного проведення часу!

#1 18.01.2007 18:12:22

Banan
Користувач
Місце: ULB
Реєстрація: 04.01.2006
К-ть повідомлень: 117

Премія Яблокова

Студентське самоврядування хімічного факультету
                   в рамках Стипендіальної програми Фонду Віктора Пінчука

                                           ОГОЛОШУЄ КОНКУРС
           на премію екс-Голови Студентського Парламенту хімічного факультету
                                           Яблокова В`ячеслава

Премія - 20 гривень!

Умови: Якщо Вас виключили з факультету за академзабогованість або втрату зв`язків з Університетом, то це для Вас.

Нагорода: 20 грв тому, хто буде виключений з хімічного факультету!

Поспішай! Скоро кінець сесії!

Виключись з Університету і гарантовано отримай 20 гривень!



Актуальність: Останні роки на факультеті проявляється ігнорування деякими студентами навчального процесу. Це створює серйозну проблему подальшого розвитку інтелектуальної еліти України.
Ідея: Відрахування таких студентів з Університету.
Наукова новизна: Ініціювати добровільне відрахування з факультету.

Відредаговано Banan (18.01.2007 18:21:02)

Поза форумом

#2 06.02.2007 15:57:22

СВВ
Користувач
Реєстрація: 06.02.2007
К-ть повідомлень: 27

Re: Премія Яблокова

Обома руками за! Гарний стьоб як з "лузерів", так і з пана Сяви.

Поза форумом

#3 06.02.2007 16:47:13

asv
Користувач
Реєстрація: 22.01.2007
К-ть повідомлень: 55

Re: Премія Яблокова

Vot, ne poymu, eto chto shutka ili vse deystvitel'no tak zapusceno? Vvedite simvolicheskuyu platu za obuchenie studentov na himfake (equiv 100$ v semestr). Problemi ischeznut sami soboy i poyavatsya den'gi na 1-2 issled. proekta.

Поза форумом

#4 06.02.2007 16:53:35

СВВ
Користувач
Реєстрація: 06.02.2007
К-ть повідомлень: 27

Re: Премія Яблокова

В такому випадку більшість студентів, які зараз віддають перевагу пасковарінню перед парами, остаточно заб'ють на пари. А на факультеті спостерігатиметься недобір. smile

Поза форумом

#5 06.02.2007 16:57:54

СВВ
Користувач
Реєстрація: 06.02.2007
К-ть повідомлень: 27

Re: Премія Яблокова

Живий приклад - військова кафедра, яка не так давноперейшла в розряд платних розваг smile.
Люди платять більш ніж 2000 =г= на семестр, але це все одно їх не змушує відвідувати всі пари, бо очевидне завдання такої радості - відмазка від армії, плюс військове звання (декому, особливо з аналітиків, треба), плюс нажива для самих військових. Здача екзаменів полягає в якісному і кількісному накриванні поляни, наскільки я чув smile

Поза форумом

#6 19.02.2007 12:51:53

Banan
Користувач
Місце: ULB
Реєстрація: 04.01.2006
К-ть повідомлень: 117

Re: Премія Яблокова

Наближається час виплати премії! Не прогавте вручення!

Поза форумом

#7 12.03.2007 13:52:18

Banan
Користувач
Місце: ULB
Реєстрація: 04.01.2006
К-ть повідомлень: 117

Re: Премія Яблокова

Нарешті сталося!

             Першим номінантом на здобуття премії став Степасюк Андрій - студент ІІІ курсу кафедри "Фізхімія", який особисто сам забрав документи і поїхав будувати разом з собіподібними дачі під Москву.
       Вітаємо переможця!

Поза форумом

#8 13.03.2007 11:13:45

kazik
Користувач
Місце: З 6 гуртожитка
Реєстрація: 12.12.2005
К-ть повідомлень: 90
Веб-сайт

Re: Премія Яблокова

Я звичайно вибачаюсь, але Пан Степасюк навчався на кафедрі ВМС!


Хай живе і процвітає........

Поза форумом

#9 29.06.2007 08:48:45

Step
Користувач
Реєстрація: 29.06.2007
К-ть повідомлень: 7

Re: Премія Яблокова

Цитата к: Нарешті сталося!...

Уважаемый г-н
Яблоков, хочу порекомендовать вам проверять полученную вами информацию на достоверность или же более точно сформулировать условия конкурса. Во-первых: меня не отчислили за академзадолженности, во-вторых: я не потерял связей с университетом, поскольку мои документы до сих пор храняться в деканате. Я просто взял академотпуск по состоянию здоровья с правом восстановления когда я того пожелаю...

Поза форумом

#10 29.06.2007 08:54:21

Step
Користувач
Реєстрація: 29.06.2007
К-ть повідомлень: 7

Re: Премія Яблокова

И еще: вы в любом случае должны мне 20 гривен за моральный ущерб: мои знакомые заходили на этот форум и мне пришлось долго объяснять им, что я не отчислен с факультета...

Поза форумом

Зараз в цій темі користувачів: 0, гостей: 1
[Bot] ClaudeBot

Низ форуму

Під управлінням FluxBB
Модифікував Visman

[ Згенеровано за 0.037 секунд, виконано 7 запитів - Використано пам'яті: 581.65 КБ (Пік: 628.22 КБ) ]