Форум химфака КНУ

Неформальное общение вокруг околофакультетской жизни

Вы не вошли.

Объявление

Внимание! Не используйте при регистрации почту в доменах Яндекс и Mail.ru. Письмо на них физически не дойдёт с серверов в Украине, из-за введённых правительством Украины санкций против этих компаний. Всем, кто ранее использовал подобную почту, для сохранения прежней функциональности форума, рекомендуется её поменять.

Форум является местом неформального общения абитуриентов, студентов, выпускников и сотрудников факультета. Все сообщения, опубликованные на форуме, отображают исключительно точку зрения их авторов и, ни в коей мере, не являются официальной позицией факультета. В свою очередь, администрация форума следит лишь за соблюдением общепринятых норм публичного общения и технической работоспособностью форума.

Для тех, у кого нет кириллической раскладки клавиатуры - виртуальная клавиатура. Желаем вам приятного времяпрепровождения!

#1 09.11.2006 00:15:15

univer
Участник
Здесь с 22.10.2006
Сообщений: 7

Фестиваль незалежної студентської преси

16-17 листопада в м. Києві відбудеться фестиваль незалежної студентської преси. Якщо Ти маєш пряме відношення до студентських ЗМІ, гайда до нас!

Під час фестивалю Тебе очікують:
•    Майстер-клас “Розробка і створення медіа-проекту на прикладі журнала “Фокус”. Редакційний процес у виданні” від Вахтанга Кіпіані, головного редактора журналу “Фокус”, найбільшого колекціонера самвидава в СНД. Екскурсія до редакції одного з найякісніших журналів.
•    Тренінг “Як не стати слугами цензури” від Єгора Соболєва, журналіста та телеведучого "5 каналу"
•    Семінар “Влада і незалежні ЗМІ. Реформа українських ЗМІ” з Андрієм Шевченко, народним депутатом України, головою комітету ВР з питань свободи слова та інформації, екс-шеф редактором "5 каналу".
•    Екскурсія до Верховної Ради України
•    Майстер-клас "Комерціалізація незалежного студентського видання"
•    Круглий стіл “Стандарти студентських ЗМІ” та брейнсторм "Розробка редакційної угоди між вищим навчальним закладом та редакцією студентської газети"
•    Ярмарок студентських видань

Участь у фестивалі не можуть приймати "студентські" газети, головними редакторами яких є ректора або представники адміністрації. Ключовим фактором для участі у фестивалі є незалежність студентської газети або прагнення до її отримання. Кількість учасників фестивалю обмежена.

Організаторами фестивалю є Спілка Ініціативної Молоді (СІМ), студентські газети "УНІВЕР" та "Поліграф".

Організатори не покривають транспортних витрат учасників, не забезпечують проживання та харчування учасників, але гарантують дійсно цікавий контент!

Для участі потрібно заповнити анкету та надіслати її на адресу studzmi@gmail.com до 22:00 14 листопада. Про результати відбору буде повідомлено до 14:00 15 листопада.

Анкета - univer.univ.kiev.ua/wp-content/uploads/ … i-fest.doc

Вне форума

Сейчас в этой теме пользователей: 0, гостей: 1
[Bot] CCBot

Подвал форума

Под управлением FluxBB
Модифицировал Visman

[ Сгенерировано за 0.066 сек, 7 запросов выполнено - Использовано памяти: 1.16 Мбайт (Пик: 1.19 Мбайт) ]