Форум хімфаку КНУ

Неформальне спілкування навколо факультетського життя

Ви не зайшли.

Оголошення

Увага! Пошта в доменах Яндекс і Mail.ru не працюватиме у профілях форумчан через введені урядом України санкції проти цих компаній. Всім, хто раніше використовував подібну пошту, для збереження колишньої функціональності форуму, рекомендується змінити її.

Форум є місцем неформального спілкування абітурієнтів, студентів, випускників та співробітників факультету. Всі повідомлення, опубліковані на форумі, відображають виключно точку зору їхніх авторів і, в жодному разі, не є офіційною позицією факультету. Зі свого боку, адміністрація форуму стежить лише за дотриманням загальноприйнятих норм громадського спілкування та технічною працездатністю форуму.

Для тих, хто не має кириличної розкладки клавіатури - віртуальна клавіатура. Бажаємо вам приємного проведення часу!

#21 30.01.2008 21:10:08

Banan
Користувач
Місце: ULB
Реєстрація: 04.01.2006
К-ть повідомлень: 117

Re: Красный диплом

Да, странно - даже я в шоке, так как думаю так - люди очень часто проводят корреляцию, что обладатель красного диплома должен быть обязательно ботаном (зубрилой). И чем больше пар ты прогулял, тем ты круче (умнее). Плохая какая то корреляция в нашем образовании. Тема очень дискуссионная, так что прекращаю.

Поза форумом

#22 07.02.2008 17:54:04

vihola
Користувач
Реєстрація: 21.11.2007
К-ть повідомлень: 50

Re: Красный диплом

Banan написав раніше:

Да, странно - даже я в шоке, так как думаю так - люди очень часто проводят корреляцию, что обладатель красного диплома должен быть обязательно ботаном (зубрилой). И чем больше пар ты прогулял, тем ты круче (умнее). Плохая какая то корреляция в нашем образовании. Тема очень дискуссионная, так что прекращаю.

Не розумію чого ти не бачиш кореляції. От якби ти ходив на кожну другу пару, то також напевне мав би диплома червоного. Але ж ти сам розумієш, що сон і корисний відпочинок в мальовничому парку куди важливіші за якусь там полімерну трафаретку.

Поза форумом

#23 10.02.2008 09:38:45

j_fox
Користувач
Реєстрація: 22.10.2007
К-ть повідомлень: 34

Re: Красный диплом

Если под "каждой второй парой" полагать 50% посещаемость, то она была у всех, получивших диплом - это примерно % времени, потраченного на лабы... Часть пар посещается из-за любви к предмету или  преподу или еще чему-то, а не необходимости - надо же и кайф иметь с пар smile

Думаю, что критерий красности пока не изменится - средний балл не ниже 4.75. У меня был трояк по истории, пересдан легко на 5м курсе на 5. 4ка была одна - у Ковтуненко. При всем кайфе и опыте выгрызания 5к у "несогласных", с ним не захотелось иметь дело. Отношение к студентам (не мое дело, чем это было вызвано и зависело ли это от группы, но так сложилось с моей группой) вызывало мое ответное презрение, а не страх, к тому же его пары мне немного мешали хорошо заработать smile То есть он был попросту послан по приоритетам. Нет, вслух ничего сказано не было, интеллигентность никто не отменял. Но он при своих минусах не дурак, чтоб не понять. Списать не дал, но и трояк не поставил, а в голове у меня НИЧЕГО не было по его предмету... Так что вполне нормально.

Поза форумом

#24 10.02.2008 14:48:35

vihola
Користувач
Реєстрація: 21.11.2007
К-ть повідомлень: 50

Re: Красный диплом

О! Виявляється в на хімічному факультеті половина пар - лаби. Круто.

Поза форумом

#25 14.02.2008 09:27:46

j_fox
Користувач
Реєстрація: 22.10.2007
К-ть повідомлень: 34

Re: Красный диплом

vihola написав раніше:

О! Виявляється в на хімічному факультеті половина пар - лаби. Круто.

Такого мною сказано не было. Было упомянуто затраченное время. А лабы по органике до 6 вечера - это было в природе вещей. Как щас - не знаю. Но лабы - это основное, что врезалось в память по времени. Не случайно же. Переделка софоры по второму разу - тоже. ))

Поза форумом

#26 14.02.2008 13:23:07

vihola
Користувач
Реєстрація: 21.11.2007
К-ть повідомлень: 50

Re: Красный диплом

Ну як то сказати. Ви ж сказали про 50 відсотків відвідуваності, це не що інше як 50відсотків пар. А лаб то насправді відсотків 20-30. Якщо рахувати весь затрачений час, то можна і домашню підготовку сюди приписати за вашою концепцію. Ви мабуть органіком були, бо я нажаль не зробив жодної лаби з органіки. Тому і нема в мене червоного диплому. Проте є неймовірна кількість спогадів і цікавих історій, які відбулися в студентські роки.

Поза форумом

#27 24.02.2008 05:59:07

j_fox
Користувач
Реєстрація: 22.10.2007
К-ть повідомлень: 34

Re: Красный диплом

vihola написав раніше:

А лаб то насправді відсотків 20-30. Якщо рахувати весь затрачений час, то можна і домашню підготовку сюди приписати за вашою концепцію.

Да, верно. Скорее даже 20-25%. Дом работу считать никак не будем - это у каждого по-разному. А вот без лаб диплом не получить... Можно ничерта не учить по отдельным предметам (и у меня такие были) и на экзамен идти, не открыв книжки (ну у меня попытки всегда были, но книга все равно тут же закрывалась все равно - против природы не попрешь smile) ), но лабы надо засчитать...

vihola написав раніше:

1) Ви мабуть органіком були, бо я нажаль не зробив жодної лаби з органіки. 2) Тому і нема в мене червоного диплому. 3) Проте є неймовірна кількість спогадів і цікавих історій, які відбулися в студентські роки.

№1 абсолютно не противоречит №3 smile А вот связи 1 и 2 не улавливаю... Вариант "на органику идут шибко умные" кажется диким smile

Поза форумом

#28 27.02.2008 01:16:33

vihola
Користувач
Реєстрація: 21.11.2007
К-ть повідомлень: 50

Re: Красный диплом

Я мав на увазі тальки те, що забивати не можна так.
А про органіку навів приклад тільки тому, що якби я там вчився, то хоч би по спецкурсам лаби мав би.

Поза форумом

Зараз в цій темі користувачів: 0, гостей: 1
[Bot] claudebot

Низ форуму

Під управлінням FluxBB
Модифікував Visman

[ Згенеровано за 0.037 секунд, виконано 7 запитів - Використано пам'яті: 576.59 КБ (Пік: 623.16 КБ) ]