Форум хімфаку КНУ

Неформальне спілкування навколо факультетського життя

Ви не зайшли.

Оголошення

Увага! Пошта в доменах Яндекс і Mail.ru не працюватиме у профілях форумчан через введені урядом України санкції проти цих компаній. Всім, хто раніше використовував подібну пошту, для збереження колишньої функціональності форуму, рекомендується змінити її.

Форум є місцем неформального спілкування абітурієнтів, студентів, випускників та співробітників факультету. Всі повідомлення, опубліковані на форумі, відображають виключно точку зору їхніх авторів і, в жодному разі, не є офіційною позицією факультету. Зі свого боку, адміністрація форуму стежить лише за дотриманням загальноприйнятих норм громадського спілкування та технічною працездатністю форуму.

Для тих, хто не має кириличної розкладки клавіатури - віртуальна клавіатура. Бажаємо вам приємного проведення часу!

#31 21.09.2006 13:46:21

Banan
Користувач
Місце: ULB
Реєстрація: 04.01.2006
К-ть повідомлень: 117

Re: "Великі перегони". "Вибори" декана хімічного факультету

adsh написав раніше:

Якби тільки в селах, от і "маємо те, що маємо" (с).

Якби тільки на хімфаці, от і "маємо те, що маємо"

Поза форумом

#32 21.09.2006 14:05:49

za_q
Користувач
Реєстрація: 08.09.2006
К-ть повідомлень: 7

Re: "Великі перегони". "Вибори" декана хімічного факультету

adsh написав раніше:

Ну да - вам ещё подробное личное дело и полный отчёт о личной жизни подавай smile.

А я взагалі б не проти дізнатись деякі цікаві подобриці з біографії наших викладачів (звичайно ті, що не стосуються особистого життя). Ну оцінки в дипломі побачити, чи що? smile

Відредаговано za_q (21.09.2006 14:11:21)


Лашадка!!!!!

Поза форумом

#33 21.09.2006 14:10:55

za_q
Користувач
Реєстрація: 08.09.2006
К-ть повідомлень: 7

Re: "Великі перегони". "Вибори" декана хімічного факультету

Banan написав раніше:

Пропоную закрити тему - до виборів, мені так здається, ще досить далеко.

Підтримую пропозицію! Хоч я й став ініціатором цієї теми.
P.S. Banan  привіт. (псячий пес!!!!!! wink )

Відредаговано za_q (21.09.2006 14:31:27)


Лашадка!!!!!

Поза форумом

#34 29.09.2006 16:18:13

kazik
Користувач
Місце: З 6 гуртожитка
Реєстрація: 12.12.2005
К-ть повідомлень: 90
Веб-сайт

Re: "Великі перегони". "Вибори" декана хімічного факультету

Повертаючись до теми активістів та студентського самоврядування.

ximik.ucoz.ru/publ/3-1-0-7

ximik.ucoz.ru/publ/3-1-0-8

Відредаговано kazik (29.09.2006 16:33:25)


Хай живе і процвітає........

Поза форумом

#35 01.10.2006 15:45:41

IB
Користувач
Реєстрація: 08.02.2006
К-ть повідомлень: 217

Re: "Великі перегони". "Вибори" декана хімічного факультету

Banan написав раніше:

... Отакі пироги. Пропоную закрити тему - до виборів, мені так здається, ще досить далеко.

Ну чому ж одразу закрити? Який сенс у такій пропозиції? Є певне питання, і воно декого цікавить. Ви самі задали ряд запитань, а тепер ніби затуляєте вуха, щоб не слухати відповіді.

Ми ж не на зібранні, де питання закривають, коли переходять до іншого smile. Питання на форумах закривають коли вони вирішені або коли дискусія вийшла за морально-етичні рамки. То невже ми втілили якусь з цих умов, або може якихось інших ? Ну а те, що до виборів далеко, взагалі не стосується того, чи потребує це питання обговорення, чи ні.

Поза форумом

#36 02.10.2006 16:32:43

Banan
Користувач
Місце: ULB
Реєстрація: 04.01.2006
К-ть повідомлень: 117

Re: "Великі перегони". "Вибори" декана хімічного факультету

Дискусія вийшла за морально-етичні рамки - я навіть нікому не встиг сказати псячий пес, а мене та інших активістів вже називають малими тиранами. Не хочу цитувати.

Поза форумом

#37 02.10.2006 21:22:15

IB
Користувач
Реєстрація: 08.02.2006
К-ть повідомлень: 217

Re: "Великі перегони". "Вибори" декана хімічного факультету

Banan написав раніше:

Дискусія вийшла за морально-етичні рамки - я навіть нікому не встиг сказати псячий пес, а мене та інших активістів вже називають малими тиранами. Не хочу цитувати.

smile. Сильна аргументація. Ось, наприклад, будь-хто може на форумі написати ну дуже брудне слово, облаяти модераторів та адміністрацію нецензурною лайкою, а потім зайти під іншим ніком і вимагати закриття форуму, бо на ньому є погані слова і когось їми називають. Достатня підстава для закриття, як вважаєте ?

  Насправді, вислів проти певної людини може порушувати морально-етичні норми лише спілкування, а не морально-етичні норми щодо самих питань, порушених у дискусії (приклади автоматично заборонених тем - пропагування расизму, ксенофобії і т.д. ). Між цими випадками глибинна різниця. Перші легко усуваються поверхневим модеруванням, і аж ніяк не є приводом для закриття більш загальної теми. Чи може лише тому, що вам здалося, що на Вас "капнуло", треба закривати тему?

  До того ж ніхто навіть і не називав Вас, пане Банане або "активістів" саме "малими тиранами" (не поліниться, процитуйте, якщо це не так). Вас поки, персонально, назвали лише псячим псем, що як я розумію не викликає в Вас особливого незадоволення smile. Ну а що до Вашого потягу до того, щоб замазатися по самі вуха у великій факультетській політиці, що було названо дещо хворобливим потягом до влади, то це лише точка зору - цілком можете її ігнорувати smile. Або, навіть, попрохати модератора видалити напис і винести догану порушнику із занесенням у анали форуму smile. Втім, навряд чи це допоможе конструктивному спілкуванню.

Тому, аргументація не приймається.

Поза форумом

#38 06.10.2006 19:05:15

баба Яга
Користувач
Реєстрація: 15.09.2006
К-ть повідомлень: 1

Re: "Великі перегони". "Вибори" декана хімічного факультету

adsh написав раніше:

Для декана главное быть хорошим организатором, с предсказуемыми поступками и уважительным отношением ко всем сотрудникам.

Да, это явно не о нас.

adsh написав раніше:

Есть мнения, что декан не должен быть вообще связан с преподавателькой и научной деятельностью - этакий менеджер - администратор. Но - на данном этапе развития универа это мало реально, т. к. должность декана имеет длительные исторические корни и традиции.

А как же буржуины выживают. У них в основном кафедры, а факультет, скажем, науки, в который входит 40 кафедр. Тут работы и без кафедры хватит. Кстати, работа на двух работах даже в парламенте не приветствуется. Тяжело все успеть и сделать на уровне. Далеко ходить не нужно. На какой кафедре "лучший" вебсайт? А как узнать кто и чем занимается на каферде, чтобы пойти туда делать диплом? Может стенд какой-никакой есть. Говорят, что в других универах (взять тот же политех или Могилянку) традиции не мешают деканам не быть зав. кафедрой.

adsh написав раніше:

Кстати - весьма спорным является положение о выборах декана только сотрудниками с учёной степенью. Это - лишь половина всего штата факультета (если не меньше). Получается, что декан является таковым лишь для них, т. е. - его лигитимность несколько неоднозначна.

Мне сказали, что сейчас декана выбирает ученый совет факультета ... и все (т.е орган, значительная часть которого состоит из членов кафедры, где теперешний декан завкаф и пенсионеров, которые от него же зависят). Вот такие пироги sad

Поза форумом

#39 06.01.2007 17:11:44

adsh
реалист
Місце: КНУ, химфак
Реєстрація: 12.05.2005
К-ть повідомлень: 804
Веб-сайт

Re: "Великі перегони". "Вибори" декана хімічного факультету

Поза форумом

#40 10.01.2007 14:04:56

Banan
Користувач
Місце: ULB
Реєстрація: 04.01.2006
К-ть повідомлень: 117

Re: "Великі перегони". "Вибори" декана хімічного факультету

Как можна было такое допустить? Наука двигается вперед (как было сообщено на предмете "философия науки"), когда в научную школу приходит молодое поколение и само творит. Что делать, если ими будут управлять люди, отжившие свое в науке? Как показывает часто опыт, после 65 или чуть раньше у людей начинается старческий маразм. Начинает страдать коллектив. Я молчу про менеджера руководителя и про способность понять современные проблемы науки (та тоже применение компьютерных технологий). Грустно и обидно.

Поза форумом

Зараз в цій темі користувачів: 0, гостей: 1
[Bot] ClaudeBot

Низ форуму

Під управлінням FluxBB
Модифікував Visman

[ Згенеровано за 0.064 секунд, виконано 7 запитів - Використано пам'яті: 594.68 КБ (Пік: 641.25 КБ) ]