Форум хімфаку КНУ

Неформальне спілкування навколо факультетського життя

Ви не зайшли.

Оголошення

Увага! Пошта в доменах Яндекс і Mail.ru не працюватиме у профілях форумчан через введені урядом України санкції проти цих компаній. Всім, хто раніше використовував подібну пошту, для збереження колишньої функціональності форуму, рекомендується змінити її.

Форум є місцем неформального спілкування абітурієнтів, студентів, випускників та співробітників факультету. Всі повідомлення, опубліковані на форумі, відображають виключно точку зору їхніх авторів і, в жодному разі, не є офіційною позицією факультету. Зі свого боку, адміністрація форуму стежить лише за дотриманням загальноприйнятих норм громадського спілкування та технічною працездатністю форуму.

Для тих, хто не має кириличної розкладки клавіатури - віртуальна клавіатура. Бажаємо вам приємного проведення часу!

#11 20.06.2006 13:02:21

Banan
Користувач
Місце: ULB
Реєстрація: 04.01.2006
К-ть повідомлень: 117

Re: Проблема с www.chem.univ.kiev.ua

Я не знаю как там подарки бразильским товарищам, но я студент Университета и я не могу смотреть, когда заходишь на сайт химфака (флагман науки в Украине!!!), а тебе тычут факи! Я прошу Вас убрать эти шутки - поймите, давайте официально выглядеть красиво! Для Вас это шутки, для меня - личная обида за ВУЗ!
ПЭС

Відредаговано Banan (20.06.2006 13:04:51)

Поза форумом

#12 20.06.2006 19:24:39

adsh
реалист
Місце: КНУ, химфак
Реєстрація: 12.05.2005
К-ть повідомлень: 804
Веб-сайт

Re: Проблема с www.chem.univ.kiev.ua

Я не собираюсь отвечать за чьи то кривые руки. А именно - если при скачивании картинок передаётся непонятно какой реферер. Такое может быть всего в двух случаях - картинка подгружается с другого сайта или какая то программа (файерволл) искажает / заменяет этот реферер.

На настоящий момент сделано так - все картинки отдаются, если реферер пустой или указывает на наш сайт.

Всё это сделано не от нечего делать, а для уменьшения исходящего трафика (исключения его воровства). Это был официальный ответ.

Поза форумом

#13 21.06.2006 21:59:26

Гість
Гість

Re: Проблема с www.chem.univ.kiev.ua

adsh написав раніше:

Я не собираюсь отвечать за чьи то кривые руки. ....

Я вчора заходив із факультету і бачив "неприємні" зображення.
Пізніше, потрохи, після F5 вони позникали.(замытьте нічого я не міняв в настройках).
Про зменшення трафіка - ви зря.
Симпатичне зображення всерівно передається. (правда бажаючих менше).
Дмуаю всіх влаштує така ж ситуація, лише в якості зображення
слід би передавати зображення пустої картинки (те що виводиться в IE коли
картинка не знайдена).
Побалуватись тоже класно, і товаришам всавити класне зображення тоже прикольно,...
Але вже хватить,...

#14 21.06.2006 22:15:10

adsh
реалист
Місце: КНУ, химфак
Реєстрація: 12.05.2005
К-ть повідомлень: 804
Веб-сайт

Re: Проблема с www.chem.univ.kiev.ua

Гість написав раніше:

Я вчора заходив із факультету і бачив "неприємні" зображення.
Пізніше, потрохи, після F5 вони позникали.(замытьте нічого я не міняв в настройках).

Так ведёт себя кривое кеширование в ИЕ по умолчанию (отсутствие проверки времени модификации документов). Как оно попало в кеш - не знаю, может кто то игрался до Вас.

Гість написав раніше:

Про зменшення трафіка - ви зря.

У нас уже были неприятности из-за высокого исходящего трафика. Одна из причин - линковка картинок и документов на левых сайтах. И, вообще, - глупо с вашей стороны рассуждать на эту тему, не видя анализа логов сервера по трафику и реферерам wink.

Поза форумом

#15 22.06.2006 18:59:12

Гість
Гість

Re: Проблема с www.chem.univ.kiev.ua

... не знаю, может кто то игрался до Вас.

І що, якщо хтось ігрався до мене мені мають приємні картинки вискакувати?

#16 22.06.2006 21:24:45

adsh
реалист
Місце: КНУ, химфак
Реєстрація: 12.05.2005
К-ть повідомлень: 804
Веб-сайт

Re: Проблема с www.chem.univ.kiev.ua

Гість написав раніше:

І що, якщо хтось ігрався до мене мені мають приємні картинки вискакувати?

Кеш браузера то общий.

Поза форумом

#17 22.07.2007 19:44:33

adsh
реалист
Місце: КНУ, химфак
Реєстрація: 12.05.2005
К-ть повідомлень: 804
Веб-сайт

Re: Проблема с www.chem.univ.kiev.ua

В данный момент наблюдается неработоспособность сайта химфака, конференций и библиотеки - на 5 версии PHP не работает передача параметров в URL. Разработчику я сообщил - ждём...

Поза форумом

#18 01.08.2007 17:35:34

adsh
реалист
Місце: КНУ, химфак
Реєстрація: 12.05.2005
К-ть повідомлень: 804
Веб-сайт

Re: Проблема с www.chem.univ.kiev.ua

Problem fixed. Для 5 версии PHP нужно было изменить название 2 массивов во всех скриптах:

"$HTTP_POST_VARS" на "$_POST"
"$HTTP_GET_VARS" на "$_GET"

Поза форумом

#19 22.10.2007 13:47:17

Banan
Користувач
Місце: ULB
Реєстрація: 04.01.2006
К-ть повідомлень: 117

Re: Проблема с www.chem.univ.kiev.ua

Я не могу зайти на www.library.chem.univ.kiev.ua. Пишет, что сайта не существует. Что, из не Украины зайти на сайт невозможно?

Поза форумом

#20 22.10.2007 14:43:58

vreshch
Користувач
Реєстрація: 06.02.2006
К-ть повідомлень: 12

Re: Проблема с www.chem.univ.kiev.ua

Потрібно : library.chem.univ.kiev.ua smile

Поза форумом

Зараз в цій темі користувачів: 0, гостей: 1
[Bot] ClaudeBot

Низ форуму

Під управлінням FluxBB
Модифікував Visman

[ Згенеровано за 0.029 секунд, виконано 7 запитів - Використано пам'яті: 581.7 КБ (Пік: 628.27 КБ) ]