Форум хімфаку КНУ

Неформальне спілкування навколо факультетського життя

Ви не зайшли.

Оголошення

Увага! Пошта в доменах Яндекс і Mail.ru не працюватиме у профілях форумчан через введені урядом України санкції проти цих компаній. Всім, хто раніше використовував подібну пошту, для збереження колишньої функціональності форуму, рекомендується змінити її.

Форум є місцем неформального спілкування абітурієнтів, студентів, випускників та співробітників факультету. Всі повідомлення, опубліковані на форумі, відображають виключно точку зору їхніх авторів і, в жодному разі, не є офіційною позицією факультету. Зі свого боку, адміністрація форуму стежить лише за дотриманням загальноприйнятих норм громадського спілкування та технічною працездатністю форуму.

Для тих, хто не має кириличної розкладки клавіатури - віртуальна клавіатура. Бажаємо вам приємного проведення часу!

#1 22.05.2006 15:35:05

kazik
Користувач
Місце: З 6 гуртожитка
Реєстрація: 12.12.2005
К-ть повідомлень: 90
Веб-сайт

Сайт студентів хім.фака!!!!

ximik.ucoz.ru
Заходьте! Дивіться! Не бийте сильно!
Я знаю, що сайт не дуже, але я ще нічого особливого на ньому не робив! Поки що кинув декілька статтів, та відкрив парочку тем на форумі!
То ж не звертайте уваги на деякі недоробки, а заходьте, регіструйтесь спілкуйтесь!!!
Далі Буде...

Відредаговано kazik (22.05.2006 16:36:29)


Хай живе і процвітає........

Поза форумом

#2 23.05.2006 21:33:11

korendovych
Користувач
Реєстрація: 29.11.2005
К-ть повідомлень: 378
Веб-сайт

Re: Сайт студентів хім.фака!!!!

Выглядит неплохо. Желаю успехов. Проблема сайтов, как правило, не в создании, а в постоянной поддержке. При условии заполненя рубрик, сайт производит впечатление амбициозного проекта, поэтому вам понадобится помощь. Только вот второй форум, по-моему, пока лишний. На существующем народу немного, поэтому дробить их наверное рановато, особенно когда есть дублирующие разделы: "химия, кафедра ..."


Physics is like sex: sure, it may give some practical results, but that's not why we do it.

                                                                                                       Richard Feynman

Поза форумом

#3 23.05.2006 23:27:28

adsh
реалист
Місце: КНУ, химфак
Реєстрація: 12.05.2005
К-ть повідомлень: 804
Веб-сайт

Re: Сайт студентів хім.фака!!!!

Не хочу проводить аналогии, но часто бывает так, как произошло с сайтом www.dx.kiev.ua/ - сделали, поддержали в течение года, потом сайт стал бесхозным.

Поза форумом

#4 24.05.2006 10:28:35

kazik
Користувач
Місце: З 6 гуртожитка
Реєстрація: 12.12.2005
К-ть повідомлень: 90
Веб-сайт

Re: Сайт студентів хім.фака!!!!

adsh написав раніше:

Не хочу проводить аналогии, но часто бывает так, как произошло с сайтом www.dx.kiev.ua/ - сделали, поддержали в течение года, потом сайт стал бесхозным.

Можливо. Але цей сайт не тільки про День хіміка чи ще якесь свято, а про все що відбувається на факультеті. А те що сайт Ximik.ucoz покищо пустує та не обновляється, то це тимчасово (просто з навчанням проблеми і немає часу для сайту).
А взагалі то життя покаже!!!!!!!!!


Хай живе і процвітає........

Поза форумом

#5 25.05.2006 11:16:26

kazik
Користувач
Місце: З 6 гуртожитка
Реєстрація: 12.12.2005
К-ть повідомлень: 90
Веб-сайт

Re: Сайт студентів хім.фака!!!!

korendovych написав раніше:

При условии заполненя рубрик, сайт производит впечатление амбициозного проекта, поэтому вам понадобится помощь.

Одного помічника я собі вже знайшов, але зайві руки нам не завадять!!!

korendovych написав раніше:

Только вот второй форум, по-моему, пока лишний. На существующем народу немного, поэтому дробить их наверное рановато

А ось з цим я трішки не згоден. Справа в тому, що на цьому форумі маловато тем де студенти могли б просто писати навіть про всякі дрібниці (про футбол, про музику, кіно ....) а інколи так хочеться виговоритись!!!
   

korendovych написав раніше:

На существующем народу немного, поэтому дробить их наверное рановато, особенно когда есть дублирующие разделы: "химия, кафедра ..."

Народу мало тому що про сайт знають тільки ті, хто заходив на ось цей форум. Але можливо вже сьогодні я повішу оголошення про цей сайт на стендах нашого факультету, а ще нам обіцяли розмістити посилання про сайт на  Chem.univ.kiev.ua

А з розділами я попрацюю і візьму до у ваги ваше зауваження! Але це зауваження потрібно було писати на форумі ximik.ucoz

Дякую за увагу!


Хай живе і процвітає........

Поза форумом

#6 25.05.2006 18:01:56

Kaizer
Гість

Re: Сайт студентів хім.фака!!!!

О, так, я розриваюсь між двома форумами!

#7 25.05.2006 19:51:47

adsh
реалист
Місце: КНУ, химфак
Реєстрація: 12.05.2005
К-ть повідомлень: 804
Веб-сайт

Re: Сайт студентів хім.фака!!!!

kazik написав раніше:

Справа в тому, що на цьому форумі маловато тем де студенти могли б просто писати навіть про всякі дрібниці (про футбол, про музику, кіно ....) а інколи так хочеться виговоритись!!!

Для подобных разговоров есть forum.ukrweb.net/ - это, всё таки, "Форум ИВЦ химического факультета".

Поза форумом

#8 29.05.2006 11:26:54

kazik
Користувач
Місце: З 6 гуртожитка
Реєстрація: 12.12.2005
К-ть повідомлень: 90
Веб-сайт

Re: Сайт студентів хім.фака!!!!

adsh написав раніше:

Для подобных разговоров есть forum.ukrweb.net/ - это, всё таки, "Форум ИВЦ химического факультета".

Ага! і там адміни такі добрі smile Я там півроку сидів поки вони мене не дістали


Хай живе і процвітає........

Поза форумом

#9 31.05.2006 15:40:31

Yurik
Користувач
Реєстрація: 19.05.2006
К-ть повідомлень: 4

Re: Сайт студентів хім.фака!!!!

А сам не гіршим будеш???

Поза форумом

#10 20.06.2006 16:49:13

kazik
Користувач
Місце: З 6 гуртожитка
Реєстрація: 12.12.2005
К-ть повідомлень: 90
Веб-сайт

Re: Сайт студентів хім.фака!!!!

Додані нові фотографії на сайті!


Хай живе і процвітає........

Поза форумом

Зараз в цій темі користувачів: 0, гостей: 1
[Bot] ClaudeBot

Низ форуму

Під управлінням FluxBB
Модифікував Visman

[ Згенеровано за 0.060 секунд, виконано 7 запитів - Використано пам'яті: 591 КБ (Пік: 637.57 КБ) ]