Форум хімфаку КНУ

Неформальне спілкування навколо факультетського життя

Ви не зайшли.

Оголошення

Увага! Пошта в доменах Яндекс і Mail.ru не працюватиме у профілях форумчан через введені урядом України санкції проти цих компаній. Всім, хто раніше використовував подібну пошту, для збереження колишньої функціональності форуму, рекомендується змінити її.

Форум є місцем неформального спілкування абітурієнтів, студентів, випускників та співробітників факультету. Всі повідомлення, опубліковані на форумі, відображають виключно точку зору їхніх авторів і, в жодному разі, не є офіційною позицією факультету. Зі свого боку, адміністрація форуму стежить лише за дотриманням загальноприйнятих норм громадського спілкування та технічною працездатністю форуму.

Для тих, хто не має кириличної розкладки клавіатури - віртуальна клавіатура. Бажаємо вам приємного проведення часу!

#1 21.04.2006 00:44:38

adsh
реалист
Місце: КНУ, химфак
Реєстрація: 12.05.2005
К-ть повідомлень: 804
Веб-сайт

Раздел про студенческую жизнь и КВН

kazik написав раніше:

А взагалі, хотілось би, щоб на головній сторінці нашого сайту був розділ про студентське життя. Де б можна було подивитися фотки з днів хіміка, з виступів команди КВН і просто прикольні фотки. І взагалі є багато ідей, які там можна було б реалізувати!

adsh написав раніше:

Существует сайт www.dx.univ.kiev.ua - свяжитесь с его хозяином.

kazik написав раніше:

Справа в тому що потрібно розмістити розділ про студентів на chem.univ а не робити окремий сайт. А фотки я й так знайду куда скинути, їх тільки взяти потрібно.

adsh написав раніше:

Сайт уже сделан. Специально для этих целей.

kazik написав раніше:

Просто є багато бажаючих, які хотіли щоб на нашому офіційному сайті був такий підрозділ. І це б набагато збільшило відвідування нашого сайта. Ну ось представ, зайшов хтось на chem.univ... ну там подивився які питання виносяться на іспит по органіці і вже б хотів вийти, а тут хопа! цікава статєйка, про якийсь інцидент в гуртожитку, розміщена в розділі "Студ. Життя". І він заходить, читає, залишає свої коментарі, завтра розказує свому товарищові про цю статтю і так один за одним добавлятимуться нові постійні відвідувачі.
А наукові статті будуть  у відповідному розділі і ніхто нікому не буде заважати, зате сайт буде рости та розвиватись!!!

adsh написав раніше:

Проблема в том, что сайт химфака - статический, с уже законченной (и непростой) структурой. Для внесения новых разделов нужно много чего править.

Если есть люди, серьёзно (!) разбирающиеся в HTML и веб дизайне - есть работа по переносу сайта на PHP движок (я рекомендую - Joomla). Можно связаться со мной на факультете.

kazik написав раніше:

Ну я особисто сумніваюсь що вони "серёзно" розбираються в всіх цих справах, але найти таку людину я постараюсь.

А ти (ви)? Що не можеш такого сам натворить? Наскільки я розумію в цьому й заключається ваша робота! Ну ми б допомагали!

adsh написав раніше:

Пока я на факультете видел лишь одного человека, что то в этом понимающего - он делал сайт для конференций. Но этим проектом он заниматься не будет.

Работая моя состоит лишь в том, чтобы работали факультетские серверы. На уровне железа и системы. Все остальные проекты держатся на энтузиазме. А ещё нужно и студентами когда то заниматься - спецпрактикум / курсовые / дипломы wink.

kazik написав раніше:

Ну все зрозуміло! Я поговорю зі своїми знайомими чи зможуть допомогти. А ще я зрозумів що до вас мабуть краще звертатися на Ви.
І ще одна маленьке прохання, оці наші дебати перенести з цієї теми десь в "Ф про Ф", а то все таки тема "Міс...", а ми тут так нагадили!

Поза форумом

#2 21.04.2006 01:01:26

kazik
Користувач
Місце: З 6 гуртожитка
Реєстрація: 12.12.2005
К-ть повідомлень: 90
Веб-сайт

Re: Раздел про студенческую жизнь и КВН

Сенкс!
Ну що?, було приємно поспілкуватись.
А зараз я кажу надобраніч!


Хай живе і процвітає........

Поза форумом

#3 21.04.2006 01:58:23

korendovych
Користувач
Реєстрація: 29.11.2005
К-ть повідомлень: 378
Веб-сайт

Re: Раздел про студенческую жизнь и КВН

Мое мнение в том, что официальный сайт факультета должен быть официальным. Другое дело - его поддержка о которой тут уже говорилось в разных ветках. Намного лучше (для студентов в первую очередь) иметь просто ссылку с главной страницы на неофициальный сайт (студентов, дня химика, и т.п.) - на неофициальном сайте никакой цензуры (кроме внутренней, самими студентами установленной) не будет. Можно обсуждать любые темы.


Physics is like sex: sure, it may give some practical results, but that's not why we do it.

                                                                                                       Richard Feynman

Поза форумом

#4 21.04.2006 03:18:59

adsh
реалист
Місце: КНУ, химфак
Реєстрація: 12.05.2005
К-ть повідомлень: 804
Веб-сайт

Re: Раздел про студенческую жизнь и КВН

korendovych написав раніше:

Намного лучше (для студентов в первую очередь) иметь просто ссылку с главной страницы на неофициальный сайт (студентов, дня химика, и т.п.) - на неофициальном сайте никакой цензуры (кроме внутренней, самими студентами установленной) не будет. Можно обсуждать любые темы.

Когда то существовал т. н. - зелёный общеуниверский форум. На нём студенты было обвинили одного препода во взятке. Закончилось всё тем, что форум был закрыт. Так что - лучше хостить такие (бесцензурные) ресурсы не в университете - не готовы мы ещё к такому.

P.S. Недавно Яндекс пустил трафик в свою сторону через точку обмена UA-IX - это значит, что любой сайт на народе (бесплатном хостинге) сейчас легко доступен из университета и Украины. Мысли вслух smile.

Поза форумом

#5 24.05.2006 16:38:01

kazik
Користувач
Місце: З 6 гуртожитка
Реєстрація: 12.12.2005
К-ть повідомлень: 90
Веб-сайт

Re: Раздел про студенческую жизнь и КВН

А ви казали що розмістите посилання на наш сайт десь на головній сторінці Chem.univ?!!!! На це можна сподіватись?


Хай живе і процвітає........

Поза форумом

#6 24.05.2006 23:33:19

adsh
реалист
Місце: КНУ, химфак
Реєстрація: 12.05.2005
К-ть повідомлень: 804
Веб-сайт

Re: Раздел про студенческую жизнь и КВН

kazik написав раніше:

А ви казали що розмістите посилання на наш сайт десь на головній сторінці Chem.univ?!!!! На це можна сподіватись?

Я сказал, что размещу ссылку на страницу, адрес которой мне вышлют на мыло. Шлют до сих пор...

Поза форумом

#7 25.05.2006 11:19:43

kazik
Користувач
Місце: З 6 гуртожитка
Реєстрація: 12.12.2005
К-ть повідомлень: 90
Веб-сайт

Re: Раздел про студенческую жизнь и КВН

Выслав до сих пор...

Ждёмс!!!,,,...???%%%


Хай живе і процвітає........

Поза форумом

#8 25.05.2006 19:45:11

adsh
реалист
Місце: КНУ, химфак
Реєстрація: 12.05.2005
К-ть повідомлень: 804
Веб-сайт

Re: Раздел про студенческую жизнь и КВН

Ссылку то как назвать?

Поза форумом

#9 29.05.2006 16:06:10

kazik
Користувач
Місце: З 6 гуртожитка
Реєстрація: 12.12.2005
К-ть повідомлень: 90
Веб-сайт

Re: Раздел про студенческую жизнь и КВН

Ну щось типу "Сайт студентів хімічного факультету". Якось по-простому!


Хай живе і процвітає........

Поза форумом

#10 29.05.2006 21:35:45

adsh
реалист
Місце: КНУ, химфак
Реєстрація: 12.05.2005
К-ть повідомлень: 804
Веб-сайт

Re: Раздел про студенческую жизнь и КВН

Сделал.

Поза форумом

Зараз в цій темі користувачів: 0, гостей: 1
[Bot] claudebot

Низ форуму

Під управлінням FluxBB
Модифікував Visman

[ Згенеровано за 0.034 секунд, виконано 7 запитів - Використано пам'яті: 590.96 КБ (Пік: 637.53 КБ) ]