Форум хімфаку КНУ

Неформальне спілкування навколо факультетського життя

Ви не зайшли.

Оголошення

Увага! Пошта в доменах Яндекс і Mail.ru не працюватиме у профілях форумчан через введені урядом України санкції проти цих компаній. Всім, хто раніше використовував подібну пошту, для збереження колишньої функціональності форуму, рекомендується змінити її.

Форум є місцем неформального спілкування абітурієнтів, студентів, випускників та співробітників факультету. Всі повідомлення, опубліковані на форумі, відображають виключно точку зору їхніх авторів і, в жодному разі, не є офіційною позицією факультету. Зі свого боку, адміністрація форуму стежить лише за дотриманням загальноприйнятих норм громадського спілкування та технічною працездатністю форуму.

Для тих, хто не має кириличної розкладки клавіатури - віртуальна клавіатура. Бажаємо вам приємного проведення часу!

#1 18.04.2006 13:19:24

kazik
Користувач
Місце: З 6 гуртожитка
Реєстрація: 12.12.2005
К-ть повідомлень: 90
Веб-сайт

Не ходжу, тому що...

А ви любете ходити на пари? Особливо на лекції!

Всі знають, що ходити на пари потрібно! Але чому не всі ходять? Давайте виділим такі варіанти для відповіді:

1) Мені не цікаво на цій парі
2) Ліньки вставати
3) Я працюю і мені ніколи їздити на пари
4) Я вважаю краще повчитися вдома
5) Я ходжу на всі пари!!!!!!

Залиш і ти після себе коментар!

Давайте будем відверті!

Відредаговано kazik (18.04.2006 13:20:30)


Хай живе і процвітає........

Поза форумом

#2 18.04.2006 13:38:33

kazik
Користувач
Місце: З 6 гуртожитка
Реєстрація: 12.12.2005
К-ть повідомлень: 90
Веб-сайт

Re: Не ходжу, тому що...

Так як я розпочав цю тему мені й починати.

Я стараюсь ходити на всі пари, але не завжди це виходить. Причини бувають різні!
Буває що інколи віддаю перевагу додатковому заробітку ніж цікавій лекції, або десь поїхав виступати чи загуляв вдома. Але причиною більшості моїх прогулів була сама пара. Ну якщо мені не цікаво слухати викладача який щось бубнить  собі під ніс і дивиться в вікно. І якщо я знаю що  не зможу себе пересилити слухати його, то я краще самостійно опрацюю цей матеріал вдома ніж буду сидіти на парі і малювати веселі слова на парті.
Значно цікавіше слухати викладача який розповідаючи дивиться тобі в очі і в його очах ти можеш побачити цю іскорку, якою він намагається розпалити в тобі вогонь цікавості та натхнення. І після цієї лекції тобі вже самому цікаво вивчити заданий матеріал.


Хай живе і процвітає........

Поза форумом

#3 19.05.2006 19:27:07

Alexx
Гість

Re: Не ходжу, тому що...

Знаєш, і справді, є пари цікаві, а є такі, що краще спати на задній парті (або займатися іншими корисними речами:-) Особисто я вважаю, що наше відношення до пари дуже залежить від ставлення до викладача. Наприклад, на пару Воловенка я просто не можу собі дозволити не прийти.

#4 23.05.2006 11:25:25

kIRA
Гість

Re: Не ходжу, тому що...

ДА.Я вот,наприер вообще ненавижу пары  именно на химфаке.исключение только англ.яз и что-то вроде религии,этики философии.но приходтся ходить приходится учить всякую тупую фигню:физику математику и такое разнок.ну и какие будут советы?????????????????

#5 24.05.2006 16:31:37

Angel
Гість

Re: Не ходжу, тому що...

Шо, 1курс? Вот как раз на религию и можно не ходить, а на физику и математику - стоит! Если, конечно, ты не настолько умна, чтобы жаждщать личной беседы с преподом :-)

#6 31.05.2006 15:43:40

Yurik
Користувач
Реєстрація: 19.05.2006
К-ть повідомлень: 4

Re: Не ходжу, тому що...

kIRA, а що ти тоді робиш на хімфаці??? Переводся кудись на гуманітарію!!!

Поза форумом

#7 08.06.2006 12:43:48

kIRA...
Користувач
Реєстрація: 23.05.2006
К-ть повідомлень: 1

Re: Не ходжу, тому що...

в том-то и делочто я делаю на химфаке?????????????хотя прикольно чувятвовать себя там где мало кто тебя понимает!!!!!!!!!!!!!!!!!а по поводу личной беседы с преподом(это я к angel),знаешь у нас нет таких преподов с каким бы я жаждала личной беседы.да и химия что-то нравится начала...........................

Поза форумом

#8 11.06.2006 13:04:47

Sea
Користувач
Реєстрація: 08.02.2006
К-ть повідомлень: 6

Re: Не ходжу, тому що...

Мне кажется, kIRA, на факультете немало преподавателей, интересных в личном общении. Другое дело, что ВЫ им можете предложить, как собеседница?.

Поза форумом

#9 20.06.2006 16:47:06

kazik
Користувач
Місце: З 6 гуртожитка
Реєстрація: 12.12.2005
К-ть повідомлень: 90
Веб-сайт

Re: Не ходжу, тому що...

А я вже жалкую, що  не ходив на пари!
Ось наприклад з Аналітики міг 5 заробити. З Квантів півавтомат.
А так зараз лапу сосу.


Хай живе і процвітає........

Поза форумом

#10 28.07.2006 19:30:13

kazik
Користувач
Місце: З 6 гуртожитка
Реєстрація: 12.12.2005
К-ть повідомлень: 90
Веб-сайт

Re: Не ходжу, тому що...

А ще я не ходжу на пари тому, що зараз КАНІКУЛИ  smile)))) 

З чим я вас і вітаю


Хай живе і процвітає........

Поза форумом

Зараз в цій темі користувачів: 0, гостей: 1
[Bot] ClaudeBot

Низ форуму

Під управлінням FluxBB
Модифікував Visman

[ Згенеровано за 0.050 секунд, виконано 7 запитів - Використано пам'яті: 581.7 КБ (Пік: 628.27 КБ) ]